BERGFEX: Lyžiarske stredisko Turracher Höhe - Lyžovačka Turracher Höhe

Lyž. stredisko Štajersko

Lyžiarske stredisko Turracher Höhe

1.400 - 2.205m
Lístok
Skryť mapu

Turracher Höhe

1.400 - 2.205m

Mapa zjazdoviek Lyžiarske stredisko Turracher Höhe
Snehové infoDnes, 18:16
Dnes, 18:16
Dátum
250 cm
Horná stanica
170 cm
Údolná stanica
2 z 15
Zariadení v prevádzke

Vleky Turracher Höhe

7
6
1
0
0
1

Prevádzková doba Zima

Zima
24.12.2020 - 10.04.2021
Prevádzka
09:00 - 16:00

Das Tragen einer FFP2-Maske ist verpflichtend!

Im gesamten Seilbahnbereich, in den Anstellzonen (Liftspur, Kassa, etc), in allen Sesselbahnen und Liften, in allen Indoor-Bereichen sowie in allen WC-Anlagen ist das Tragen einer FFP2-Maske für alle Personen ab dem vollendeten 14. Lebensjahr (Kinder von 6 - 13 Jahren Mund-Nasen-Schutz // unter 6 Jahren kein Mund-Nasen-Schutz erforderlich aber empfohlen), bis auf Wiederruf verpflichtend!

Keine Beförderung ohne vorgeschriebene Schutzmaske!

Zjazdovky Turracher Höhe

ľahká
14,5 km
stredná
24 km
ťažká
3,5 km
celkom
42 km
Covid-19 Maßnahmen Turracher Höhe
Povinné rozostupy pred pokladňami
Povinné rozostupy pred turniketmi
Priebežné vetranie kabín
Dezinfekčné prostriedky na verejných priestranstvách
Antigénové testovanie zamestnancov
Nákup skipasov online

Ďalšie informácie

Novinky Turracher Höhe

*Investierung in die Beschneiungsanlage
*Pístenverbesserungen
*NEU: ONLINE TICKETS über unseren Webshop
Ab kommenden Winter wird es möglich sein, Tages- & Mehrtages-Skipässe in unserem Webshop zu kaufen. Sie erhalten nach Kaufabschluss einen QR-Code mit dem Sie den Skipass bei unseren Kassen oder einem unserer Ticketautomaten abholen können.

Das Skiticket kann für Ihren nächsten Skitag auf der Turracher Höhe aufgeladen werden, womit Sie sich den Weg zur Kassa/zum Automaten sparen und direkt durch das Drehkreuz gehen können.

20 JAHRE PISTENBUTLER
Auf der Turracher Höhe sorgt nun schon seit 20 Jahren ein Original dafür, den Skitag der Urlauber so perfekt wie möglich zu gestalten: der Turracher Höhe Pistenbutler.
Das 20jährige Jubiläum wird natürlich gefeiert - und alle Skigäste feiern mit: mit diversen Jubiläumsaktionen, Gewinnspielen und speziellen Urlaubsarrangements in den Butler-Jubiläumswochen vom 09. bis 23. Jänner 2021.

NEU in der Wintersaison 2020/2021: Das Tragen eines Mund-Nasenschutzes ist verpflichtend!

Im gesamten Seilbahnbereich, in den Anstellzonen (Liftspur, Kassa, etc), in allen Sesselbahnen und Liften, in allen Indoor-Bereichen, in den WC-Anlagen sowie im Skishuttle „Nocky-Shuttle“ ist bis auf Widerruf ein Mund-Nasenschutz zu tragen. Genauere Informationen finden sie aktuell auf unserer Homepage unter www.turracherhoehe.at/de/covid19


Lyžiarske stredisko Turracher Höhe

Turracher Höhe je synonymom pre pôžitok na lyžiach, už pre samotnú pohodu a záruku dostatku snehu

Vynikajúce svahy na vyčnievajúcich výšinách. Moderné a pohodlné lanovky a vleky. Vynikajúce snehové podmienky, v neposlednom rade vďaka celoplošnému zasnežovaniu strediska. Veľa priestoru na rozľahlých lyžiarskych svahoch. A množstvo ďalších drobných príjemných vecí, ktoré spolu dotvárajú pocit šťastia na Turracher Höhe.

WinterGlück - zimné šťastie je ústredným heslom a snom o radovánkach, ktoré presahujú obyčajný pôžitok z lyžovania. Tento sen sa stal skutočnosťou - na Turracher Höhe, malom ale fajnom lyžiarskom stredisku medzi Korutánskom a Štajerskom, vysoko hore v Nockbergoch. Tu na hostí čakajú zimné výlety do výšok, ktoré vďaka lanovkám a zjazdovkám siahajú až do výšky 2.205 metrov. Ale aj preto, že tu je okrem lyžovania samozrejmosťou aj mnoho iných príjemných stránok - od príjemne vyhriatej "obývačky" v údolnej stanici lanovky na Kornock, cez ležadlá na najkrajších miestach, až po turracherských butlerov, ktorí sa o hostí starajú ochotne a vždy s úsmevom. Potom sa človek hneď cíti ako kráľ na lyžiach.

Lyžiarske stredisko pre začiatočníkov a skutočných znalcov, pre vyznavačov carvingu a rovnako aj pre snowbordistov, pretože všetci majú dostatok miesta na priestranných svahoch. Rozmanitosť strediska siaha ešte omnoho ďalej: beh na lyžiach, korčuľovanie, zimná turistika, túry so snežnicami, metaná ...

Turracher Höhe sa pokladá za malé stredisko, priateľské pre rodiny, ležiace medzi Korutánskom a Štajerskom. K dispozícii je 15 lanoviek a vlekov (tri 6-miestne sedačkové lanovky, 1 kombinovaná lanovka, 2 sedačkové lanovky, 8 vlekov, 2 povrazové vleky) a 38 kilometrov rozmanitých lyžiarskych svahov s rôznymi stupňami obtiažnosti.

Kontakt Lyžiarske stredisko Turracher Höhe

Bergbahnen Turracher Höhe
Turracher Höhe 178, A-8864 Turracher Höhe

Telefón
+43 4275 8252
Snehový telefón
+43 4275 8252 oder +43 4275 8392
FAX
+43 4275 8252 17
Webová stránka
http://www.turracherhoehe.at
Dotazy
Prevádzkovateľ strediska Infocentrum
Hodnotenie 3,9
Moje hodnotenie:
Posledné hodnotenia

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Vzdialenosť <= 25km)

Ďalšie výsledky (Vzdialenosť > 25km)

Všetky %count% Výsledky vyhľadávania

%name% %region%
%type% %elevation%