Lyžiarska oblasť Turracher Höhe

Logo Turracher Höhe
Logo Turracher Höhe
Mapa zjazdoviek Lyžiarske stredisko Turracher Höhe
Snehové infoDnes, 02:01
Dnes, 02:01
Dátum
50 cm
Horná stanica
30 cm
Údolná stanica
8 z 15
Zariadení v prevádzke

Vleky

7
7
1
0
0
1
1

Prevádzková doba Zima

Zima
01.12.2023 - 14.04.2024
Prevádzka
09:00 - 16:00

Zjazdovky

ľahká
14,5 km
stredná
24 km
ťažká
3,5 km
celkom
42 km

Novinky

  • NEU ab November 2023: Wildkopfbahn - ein moderne ca. 600 Meter lange 6er-Sesselbahn mit komfortablen Sitzen und automatischen Schließbügeln
  • NEU seit Dezember 2022: Hirschkogellift - ein ca. 750 Meter langer Schlepplift
  • Investierung in die Beschneiungsanlage
  • Pistenverbesserungen
  • NEU! ONLINE TICKETS über unseren Webshop: Ab kommenden Winter wird es möglich sein, Tages- & Mehrtages-Skipässe in unserem Webshop zu kaufen. Sie erhalten nach Kaufabschluss einen QR-Code mit dem Sie den Skipass bei unseren Kassen oder einem unserer Ticketautomaten abholen können.

Das Skiticket kann für Ihren nächsten Skitag auf der Turracher Höhe aufgeladen werden, womit Sie sich den Weg zur Kassa/zum Automaten sparen und direkt durch das Drehkreuz gehen können.


Lyžiarske stredisko

Turracher Höhe je synonymom pre pôžitok na lyžiach, už pre samotnú pohodu a záruku dostatku snehu

Vynikajúce svahy na vyčnievajúcich výšinách. Moderné a pohodlné lanovky a vleky. Vynikajúce snehové podmienky, v neposlednom rade vďaka celoplošnému zasnežovaniu strediska. Veľa priestoru na rozľahlých lyžiarskych svahoch. A množstvo ďalších drobných príjemných vecí, ktoré spolu dotvárajú pocit šťastia na Turracher Höhe.

WinterGlück - zimné šťastie je ústredným heslom a snom o radovánkach, ktoré presahujú obyčajný pôžitok z lyžovania. Tento sen sa stal skutočnosťou - na Turracher Höhe, malom ale fajnom lyžiarskom stredisku medzi Korutánskom a Štajerskom, vysoko hore v Nockbergoch. Tu na hostí čakajú zimné výlety do výšok, ktoré vďaka lanovkám a zjazdovkám siahajú až do výšky 2.205 metrov. Ale aj preto, že tu je okrem lyžovania samozrejmosťou aj mnoho iných príjemných stránok - od príjemne vyhriatej "obývačky" v údolnej stanici lanovky na Kornock, cez ležadlá na najkrajších miestach, až po turracherských butlerov, ktorí sa o hostí starajú ochotne a vždy s úsmevom. Potom sa človek hneď cíti ako kráľ na lyžiach.

Lyžiarske stredisko pre začiatočníkov a skutočných znalcov, pre vyznavačov carvingu a rovnako aj pre snowbordistov, pretože všetci majú dostatok miesta na priestranných svahoch. Rozmanitosť strediska siaha ešte omnoho ďalej: beh na lyžiach, korčuľovanie, zimná turistika, túry so snežnicami, metaná ...

Turracher Höhe sa pokladá za malé stredisko, priateľské pre rodiny, ležiace medzi Korutánskom a Štajerskom. K dispozícii je 15 lanoviek a vlekov (tri 6-miestne sedačkové lanovky, 1 kombinovaná lanovka, 2 sedačkové lanovky, 8 vlekov, 2 povrazové vleky) a 38 kilometrov rozmanitých lyžiarskych svahov s rôznymi stupňami obtiažnosti.

Naplánujte si dovolenku

Zobraziť všetky ubytovania

Posledné komentáre

Mi
5
12 hours ago - Michl_B
Mi
1
12 hours ago - Michl_B
Al
1
2 days ago - Alpe1
Zobraziť všetky komentáre nová téma

Kontakt

Bergbahnen Turracher Höhe
Turracher Höhe 178, A-8864 Turracher Höhe

Telefón
+43 4275 8252
Snehový telefón
+43 4275 8252
FAX
+43 4275 8252 17
Webová stránka
https://www.turracherhoehe.at
Dotazy
Prevádzkovateľ strediska Infocentrum
Hodnotenie 3,9
Moje hodnotenie:
Posledné hodnotenia
Tombola
zwei Shokz-Kopfhörer
Gewinnspiel Shokz Open-Ear Kopfhörer