BERGFEX: Lyžiarske stredisko Tylicz - Lyžovačka Tylicz

Lyž. stredisko Lesser Poland

Lyžiarske stredisko Tylicz

590 - 740m
Lístok
Skryť mapu

Tylicz

590 - 740m

Mapa zjazdoviek Lyžiarske stredisko Tylicz
Aktuálne informácieDnes, 07:06
Dnes, 07:06
Dátum
-
Horná stanica
-
Údolná stanica
Zariadení v prevádzke

Vleky Tylicz

2
2
0
0
0
1

Prevádzková doba Zima

Zima
18.12.2020 -
Prevádzka
09:00 - 20:00

Zjazdovky Tylicz

sehr leicht
0,3 km (2)
ľahká
4,5 km (5)
stredná
1,2 km (1)
ťažká
neuved.
celkom
6 km

Novinky Tylicz

Stacja nieczynna


Lyžiarske stredisko Tylicz

Srdečne Vás pozývame!

Lyžiarske stredisko Tylicz je stredisko pre celú Vašu rodinu.

Zasnežené zjazdovky, nádherná prírodná scenéria a množstvo nevšedných lyžiarskych zážitkov.
Už teraz sa Vy a Vaši blízky môžete tešiť z tejto lákavej ponuky, ktorá na Vás čaká v krajine, kde si v rodinnej atmosfére budete môcť vychutnať radosť z lyžovania – objavte Lyžiarske stredisko Tylicz.

Široká škála lyžiarskych tratí s celkovou dĺžkou 5 km s rôznym stupňom náročnosti a pohodlná sedačková lanovka, sú zárukou kvalitného odpočinku počas lyžiarskej sezóny. Poloha strediska v chránenom pásme Popradskej krajinnej oblasti, priestranné lyžiarske zjazdovky, pokojné okolité prostredie, bezproblémový prístup a dostatok ubytovacích kapacít sú zárukou úspešnej dovolenky strávenej v kruhu rodiny a svojich priateľov.

Lyžiarske stredisko Tylicz sa ideálne hodí pre začiatočníkov alebo pre tých, ktorí si chcú zdokonaliť svoje lyžiarske schopnosti, buď na lyžiach alebo na snowboarde.

Vieme, že nie je nič krajšie, ako rozžiarené tváre malých lyžiarov. Práve preto sme pre tých najmladších, ale aj pre ostatných začiatočníkov, pripravili mini-vlek BABY SKI. Je to miesto, kde si tí najmladší môžu pohodlne, bezpečne a zdarma zdokonaliť svoje lyžiarske schopnosti a stretnúť sa s množstvom nových kamarátov.

Po úvodných lekciách si budú môcť vyskúšať prvú ozajstnú jazdu na malej zjazdovke. Odlišná úroveň trate umožní prežiť nádherný pocit z rýchlejšej jazdy na lyžiach, a pritom stále zaručuje dostatok potrebnej bezpečnosti. Vďaka širokým a priestranným zjazdovkám a dvom osvetleným lyžiarskym vlekom si budete môcť vychutnať skvelú jazdu aj po zotmení. V našom lyžiarskom stredisku aj začiatočníci pocítia radosť z lyžovania a tí skúsenejší si preveria svoje schopnosti na začiatku lyžiarskej sezóny. Tesne pod zjazdovkou sa nachádza malý a prítulný Hostinec.

Tých náročnejších z Vás pozývame na hlavnú zjazdovku. Priestranné, zasnežované a osvetlené trate, sú zárukou pohodlia a rôznorodosti jazdy na lyžiach. Pestré členenie terénu v rámci strediska poskytlo priestor pre vytvorenie 11 rôznych tratí, ktoré si môžete vyskúšať z hornej výstupnej stanice. Koruna Tylicza je názov pre všetky sprístupnené trate lyžiarskeho strediska. Nájdete tu široké možnosti pre aktívny lyžiarsky odpočinok. Na jej vrchole si môžete vybrať trasu podľa stupňa náročnosti.

Zdroj : www.tylicz-ski.pl/lyziarske-vleky-inf...

Kontakt Lyžiarske stredisko Tylicz

Hodnotenie 3,9
Moje hodnotenie:
Unterkünfte finden Tylicz

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Vzdialenosť <= 25km)

Ďalšie výsledky (Vzdialenosť > 25km)

Všetky %count% Výsledky vyhľadávania

%name% %region%
%type% %elevation%