Lyžiarska oblasť Tauplitz / Bad Mitterndorf / Schneebären

Logo Tauplitz / Bad Mitterndorf / Schneebären
Logo Tauplitz / Bad Mitterndorf / Schneebären
Mapa zjazdoviek Lyžiarske stredisko Tauplitz / Bad Mitterndorf / Schneebären
Snehové infoDnes, 09:01
Dnes, 09:01
Dátum
130 cm
Horná stanica
50 cm
Údolná stanica
13 z 17
Zariadení v prevádzke

Vleky

12
4
1
0
0

Prevádzková doba Zima

Zima
01.12.2023 - 07.04.2024
Prevádzka
08:45 - 16:00

Zjazdovky

ľahká
18 km
stredná
19 km
ťažká
6 km
celkom
43 km

Novinky

Bei der Talstation der 4er-Sesselbahn Tauplitz begrüßen wir dich im runderneuerten Ambiente: Ein komfortables Skidepot mit versperrbaren und beheizbaren Schränken bietet höchsten Komfort, das Cafe, Restaurant "die Tauplitzerin" begeistert mit kulinarischen Hochgenüssen und modernem Gastraum. Am besten du überzeugst dich selbst :-)

Frisch verliebt

Wer die Tauplitz kennt, liebt die Freiheit über der Baumgrenze, unsere alpinen Skiberge, die märchenhaft "heile Welt", die gemütlichen Skihütten und die einzigartige Sonnenlage.

Unsere 8er-Gondelbahn ist ein voller Erfolg. Besonders ambitionierte Carver und sportliche SkifahrerInnen powern sich auf den superlangen und selektiven Abfahrten liebend gerne aus und jubeln über noch mehr Freeride-Freiheit.

Die Gipfel- und Alm-Winterwanderwege sind den nicht-skifahrenden Tauplitzfreunden gewidmet, mit 360 Grad Panorama-Freiheit am Lawinenstein.

Die schneesichere Tauplitz muss man einfach lieben und vor allem "live" erleben. Am besten schon diesen Winter! Wir freuen uns auf dich :-)


Lyžiarske stredisko

Viac než len lyžiarsky svah ...

Autentický
Naše lyžiarske stredisko leží na slnečnej terase, prevažne v alpínskom prostredí z väčšej časti nad hranicou lesa. Prirodzene zoskupené zjazdovky spĺňajú všetky priania, podľa chuti a schopností. Široké svahy ponúkajú dostatok* slobody pohybu pre dokonalé carvingové oblúky*. Naše lyžiarske svahy do nadmorskej výšky 1.965 m majú dostatok prírodného snehu a voľného miesta pre perfektnú lyžovačku v hlbokom prašane.

Istota snehu
Tauplitz je vďaka priaznivej geografickej polohe jedným z alpských stredísk s najväčšou istotou snehovej pokrývky. Záznamy hovoria o výške snehu až 5 metrov, v marci máme väčšinou viac než 3 metre snehu, solídny základ pre jarnú lyžovačku. Okrem toho používame moderné zasnežovacie zariadenia a tak môžeme ponúknuť "istotu snehu od začiatku decembra do konca apríla".

Moderné zariadenia
V rámci modernizácie pod mottom "Nový Tauplitz" sa v období rokov 2001 až 2003 na holiach postavili nové horské dopravné zariadenia (6-sedačková lanovka na Lawinenstein, 4-sedačková lanovka na Schneiderkogel, dvojkotva na Großsee atď.). Svahy v oblasti Lawinenstein a Schneiderkogel sú teraz veľkoryso vybudované. V roku 2005 sme vybudovali moderné zasnežovacie zariadenie pre obľúbenú zjazdovku Tauplitz.

Sympatické miesta
*V Rakúsku jedinečnou je dedina na Tauplitzalm v nadmorskej výške 1.650 m *, ktorá ponúka takmer 1.000 lôžok, svojrázne chaty a reštaurácie. V zime je bez automobilovej dopravy, z čoho majú radosť nielen deti.
Priamo pri údolnej stanici lanovky púta pozornosť rozkošná horská dedina Tauplitz, nachádzajúca s v nadmorskej výške 900 m.
Kto má rád prechádzky a dlhšie noci, tomu vrelo odporúčame pekný Bad Mitterndorf.

Priaznivé ceny
Hlásime sa k vyváženému pomeru ceny a kvality. Mimoriadne výhodné a vhodné pre rodiny sú naše paušálne ponuky či už pre krátku lyžovačku, lyžovačku uprostred týždňa alebo celotýždňovú lyžovačku. Informácie a rezervácie v našich kanceláriách v centrách Tauplitz +43(0)3688/2446-0 alebo Bad Mitterndorf +43(0)3623/2444.

Zo srdca, tím z nového Tauplitzu

Naplánujte si dovolenku

Zobraziť všetky ubytovania

Kontakt

Die Tauplitz
Tauplitz 71, A-8982 Bad Mitterndorf

Telefón
+43 3688 22 52
Snehový telefón
+43 3688 2252 10
FAX
+43 3688 2252 25
Webová stránka
https://www.dietauplitz.com/
Dotazy
Prevádzkovateľ strediska Infocentrum
Hodnotenie 4,2
Moje hodnotenie:

Webkamery

Tombola
zwei Shokz-Kopfhörer
Gewinnspiel Shokz Open-Ear Kopfhörer