Lyžiarske stredisko Zuberec - Milotín

Informácie

Lyžiarske stredisko Milotín je situované v priľahlej časti obce Zuberec, necelých 300 m od hlavného cestného ťahu. Je ľahko dostupné autobusovou alebo osobnou automobilovou dopravou. V jeho areáli sa nachádza bezplatné veľkokapacitné parkovisko. Toto Podroháčske stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 760 m.n.m. V lyžiarskom stredisku Milotín sa nachádzajú 2 vleky TATRAPOMA H 180 s dĺžkou...

Prečítajte si viac
Informácie

Lyžiarske stredisko Milotín je situované v priľahlej časti obce Zuberec, necelých 300 m od hlavného cestného ťahu. Je ľahko dostupné autobusovou alebo osobnou automobilovou dopravou. V jeho areáli sa nachádza bezplatné veľkokapacitné parkovisko. Toto Podroháčske stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 760 m.n.m. V lyžiarskom stredisku Milotín sa nachádzajú 2 vleky TATRAPOMA H 180 s dĺžkou trate 1280 m, na ktorých sa môžete do sýtosti športovo vyžiť. Zjazdovka je označená podľa obtiažnosti ako červená, stredne ťažká.4_small.jpg Zjazdovka je pomerne často vyhľadávaná za účelom rodinného lyžovania, pretože je vhodná pre širokú škálu lyžiarov. Ďalší vlek TATRAPOMA P 300 situovaný na pravej strane zjazdovky má dĺžku 300 metrov a je vhodný aj pre začiatočníkov vďaka jeho nižšej dopravnej rýchlosti. Obrovským lákadlom nášho strediska sú vleky značky Tatrapoma SN 50 s dĺžkou 50 metrov, určené pre tých najmenších. V prípade dobrých snehových podmienok je jeden z nich využívaný na SNOWTUBING kde je našimi pracovníkmi vybudovaná TUBINGOVÁ dráha. Celá dĺžka zjazdovky je v prípade nedostatočného množstva zrážok v zimnom období umelo zasnežovaná, čím je zabezpečená prevádzka aj počas nepriaznivých klimatických podmienok. V lyžiarskom stredisku Milotín denne prevádzkujeme večerné lyžovanie. Dokonalé zážitky z večerného lyžovania umocňuje výkonné osvetlenie po celej dĺžke zjazdovky, takže lyžiar nie je nijako znevýhodnený oproti lyžovaniu počas denného svetla.3_small.jpg Počas lyžovania je zabezpečená stála lyžiarska záchranná služba, ktorá pri úraze poskytuje bezplatnú prvú pomoc. V areáli lyžiarskeho strediska sa nachádza bufet ponúkajúci rôzne druhy rýchleho občerstvenia a nápojov. Pre návštevníkov sú pripravené služby lyžiarskeho servisu a požičovne výstroje, lyžiarska a snowboardová škola a lyžiarska škôlka. Stredisko je vybavené elektronickými turniketmi s klasickým lístkovým systémom alebo čipovými kartami. Nepopierateľnou výhodou nášho lyžiarskeho strediska je možnosť ubytovania priamo v areáli, vzdialeného od turniketov sotva 50 metrov. Ubytovanie je poskytované v štyroch samostatných apartmánoch s osobitnými vchodmi.
Veríme, že využijete a oceníte všetky nami ponúkané služby a tým strávite príjemnú lyžovačku v Zuberci.

Zdroj: Úvodná stránka lyžiarskeho strediska www.alpina-zuberec.sk/index.php?optio...

Tombola
Produkt-Paket für die ganze Familie
Primavera XXL-Gewinnspiel
Lyžovanie, sneh a počasie

Lyžovanie, sneh a počasie

Lyžovanie, sneh a počasie
Rozsiahle informácie o všetkých lyžiarskych strediskách v Európe. Mapy zjazdoviek, výška snehu, webové kamery a ďalšie informácie zaručujú maximálnu zábavu na svahoch.
Lyžovanie, sneh a počasie

Newsletter

Náš newsletter vás informuje o atraktívnych dovolenkových ponukách, podujatiach, súťažiach a mnohom ďalšom.
Prihlásiť sa k odberu noviniek
Ďakujeme za vašu registráciu

Vaša e-mailová adresa bol pridaný do poštového zoznamu.

Najobľúbenejšie strediská