BERGFEX: Lyžiarske stredisko Bachledka Ski & Sun - Lyžovačka Bachledka Ski & Sun

Lyž. stredisko Prešovský kraj

Lyžiarske stredisko Bachledka Ski & Sun

820 - 1.160m
Lístok
Skryť mapu
Leto

Bachledka Ski & Sun

820 - 1.160m

Mapa zjazdoviek Lyžiarske stredisko Bachledka Ski & Sun
Aktuálne informácieDnes, 16:03
Dnes, 16:03
Dátum
-
Horná stanica
-
Údolná stanica
Zariadení v prevádzke

Vleky Bachledka Ski & Sun

6
1
1
0
0
1
3

Prevádzková doba Zima

Zima
-
Prevádzka
09:00 - 16:00

9.00 - 16.00

Zjazdovky Bachledka Ski & Sun

sehr leicht
0,2 km (3)
ľahká
2,9 km (3)
stredná
3,6 km (3)
ťažká
1,6 km (2)
celkom
8,8 km

Novinky Bachledka Ski & Sun

Novinky
BACHLEDKA Ski & Sun je súčasťou skupiny Tatry Super Ski. Tá spája 18 lyžiarskych stredísk a klzísk v okolí Tatier na Slovensku i v Poľsku, v ktorých je možné lyžovať na jeden skipas. Spoločné lístky sú 1-dňové a dlhšie. Návštevníci tak majú možnosť lyžovať takmer na 45 km zjazdoviek a využívať až 87 lanoviek a vlekov.

Chodník korunami stromov Bachledka
Objavte Tatry z korún stromov. Chodník dlhý 1234 metrov vrátane veže Vás pohodlne zavedie zo zeme až do výšky 32 m priamo ku korunám stromov. Nazrite na zimnú prírodu z novej perspektívy, objavte nepoznané výhľady na Tatry, Pieniny a malebné Zamagurie. Prechádzku spríjemňujú edukačné a zábavné zastávky, informujúce o zaujímavostiach miestnej prírody. Chodník ja zakončený 9 poschodí vysokou vyhliadkovou vežou s panoramatickou terasou a adrenalínovou sieťou. Chodník je otvorený celoročne, v zime od 9:00 - 16:00. Viac informácii na www.chodnikkorunamistromov.sk.


Lyžiarske stredisko Bachledka Ski & Sun

"BACHLEDKA Ski & Sun – Unikát medzi strediskami
Ekologické, Bezbariérové, Babyfriendly
Celoročné rodinné horské stredisko Bachledka Ski & Sun sa nachádza iba 30 km severne od mesta Poprad v prostredí Spišskej Magury s nádhernými výhľadmi na Belianske Tatry a Zamagurie. Navzájom spája tri doliny s prístupom do strediska z každej z nich. Ponúka celosezónnu garanciu snehu, rôznu náročnosť zjazdoviek a zaujímavé atrakcie.
Lyžiarske zjazdovky v celkovej dĺžke 8 km (umelo zasnežovaných je 6,7 km) obsluhuje 10-miestna gondola Bachledka, 4-sedačková lanovka v Jezersku a 5 vlekov. Bachledka je členom skupiny Tatry Super Ski, ktorá združuje 18 lyžiarskych stredísk v Poľsku a v Tatrách. Lyžiarom je k dispozícii 95 zjazdoviek s rôznou obťažnosťou, s celkovou dĺžkou viac ako 61 km a s jedným skipasom je možné využiť až 87 lanoviek a vlekov.
Pre deti je pripravený areál Bachledka detský svet s veľkou Gorgyho lyžiarskou školou, zimnými atrakciami a snowcampom priamo na hrebeni. Tento rok pribudne aj výučbový areál v Bachledovej doline, povyše nástupnej stanice 10-miestnej lanovky.
Samozrejmosťou sú každý deň upravované svahy, večerné lyžovanie, požičovňa lyžiarskeho výstroja, servis lyží, bezplatné parkovanie a skibus. Stredisko ponúka širokú škálu aktivít i pre nelyžiarov. Sánkarská dráha v dĺžke 2,5 km, osvetlené klzisko v Jezersku, 20 km bežeckých tratí či wellness priamo pri svahu. Nádherné výhľady na panorámu zasnežených Belianskych Tatier si najviac vychutnáte z Chodníka korunami stromov. Ten Vás miernym stúpaním dostane až do výšky 24 metrov. Súčasťou chodníka je aj 32 metrov vysoká vyhliadková veža so suchým toboganom a adrenalínovou sieťou na vrchole.
Okrem skvelých lyžiarskych podmienok ponúka Bachledka aj výborné gastro služby. Reštaurácia PANORAMA vyrieši všetky očakávania spokojného výletu. PANORAMA neponúka len gastro zážitok, ale aj kultúrne, oddychové či edukačné priestory pre environmentálnu výučbu, obchod so suvenírmi a regionálnymi špecialitami a kaviareň s barom, či terasou. Budova reštaurácie je ako i viaceré iné časti strediska bezbariérová. Myslíme aj na rodiny, pre ktoré je k dispozícii detský kútik a kompletné zázemie v babyfriendly štandarde. Pre lyžiarov sú aj ďalšie gastro služby popri svahoch, a to Reštaurácia La Gamba, Aprés ski Hniezdo, či bistrá Jezersko a Furmanec.
Služby v stredisku Bachledka Ski & Sun sa snažíme neustále vylepšovať. Tento rok je najväčšou novinkou okolie nástupnej stanice na 10-miestnu lanovku Gondola Bachledka, kde sa nachádza pešia zóna, ktorá poskytne komplexné zázemie strediska: Kasy, Infocentrum, ambulanciu záchrannej služby, obchody, cukráreň, požičovňu a servis športového vybavenia, ubytovaciu kapacitu – nové Apartmány Bachledka, sociálne zázemie pre návštevníkov, ale aj zamestnancov. Touto investíciou sme chceli vytvoriť základ pomyselnej vstupnej brány do strediska BACHLEDKA SKI & SUN, kde sú komfort a zábava pre rodinnú zimnú dovolenku zaručené.

Kontakt Lyžiarske stredisko Bachledka Ski & Sun

Bachledka Ski & Sun
Bachledova dolina 702, SK-059 55 Ždiar

Telefón
+421 52 4498101
Snehový telefón
+421 52 449 81 01
Webová stránka
http://bachledka.sk/
Dotazy
Prevádzkovateľ strediska Infocentrum

Prevádzková doba Leto

Zima
-
Počet Vleky
1

9.00 - 16.00

Hodnotenie 4,3
Moje hodnotenie:
Unterkünfte finden Bachledka Ski & Sun

Webkamery

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Vzdialenosť <= 25km)

Ďalšie výsledky (Vzdialenosť > 25km)

Všetky %count% Výsledky vyhľadávania

%name% %region%
%type% %elevation%